W.G.

Twój doradca duchowy

Wróżka Gabriela

Horoskop Bliźniąt

Horoskop Bliźniąt

Czy wiesz, że układ planetarny ma wpływ na Twoje samopoczucie oraz decyzje? Gwiazdy wskazują drogę, którą powinniśmy podążać. Wystarczy poprawna ich analiza i interpretacja.
Zaufaj mojej intuicji, wiedzy oraz doświadczeniu, a ja odczytam co mówią o Tobie gwiazdy.


Cechy charakteru

Główną sferą zainteresowania Bliźniąt jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą, gdy nie otrzymują wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne, ale moga być odbierane jako chłodne i zdystansowane. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania.


Główne zalety

Ciekawość Bliźniąt umożliwia im zdobycie wszechstronnej wiedzy. Potrafią być obiektywne i podejmować racjonalne działania, nie zakłócone emocjami. Mają cięte, nieco ironiczne poczucie humoru.


Główne wady

Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Mają skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć.


Kobieta

Jest typem błyskotliwej intelektualistki, oczytanej i ciekawej świata, a jednocześnie nieco chłodnej.


Mężczyzna

To dowcipny, uroczy, błyskotliwy flirciarz. Niestały w uczuciach. Typ Piotrusia Pana, wieczny chłopiec.


Przyjazne znaki

Waga, Wodnik, Baran, Lew

Powiedz mi, czego pragniesz