W.G.

Twój doradca duchowy

Wróżka Gabriela

Horoskop Lew

Horoskop Lew

Czy wiesz, że układ planetarny ma wpływ na Twoje samopoczucie oraz decyzje? Gwiazdy wskazują drogę, którą powinniśmy podążać. Wystarczy poprawna ich analiza i interpretacja.
Zaufaj mojej intuicji, wiedzy oraz doświadczeniu, a ja odczytam co mówią o Tobie gwiazdy.


Cechy charakteru

Lwy są pewne siebie, dumne i obdarzone radością życia. Zachowują się w sposób ekspresyjny i dramatyczny, jakby były aktorami na scenie. Bardzo im zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi, co może być brane za próżność i pompatyczność. We wszystko, co robią, angażują się bardzo silnie, a ich poczynania charakteryzuje wielki idealizm, graniczący czasem z łatwowiernością. Po prostu mają z reguły dobre intencje i nie potrafią uwierzyć, że kimś mogłyby kierować inne, bardziej pokrętne motywy. Wolą myśleć i działać w sposób globalny zamiast koncentrować się na detalach.


Główne zalety

Lwy sa optymistyczne i zdecydowane, potrafią działać na wielką skalę. Mają wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne.


Główne wady

Lwy mają skłonność do próżności i egoizmu. Mogą mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne. Łatwo uzależniają się od podziwu i akceptacji innych.


Kobieta

Jest typem artystki lub wspaniałomyślnej władczyni. Gwiazda, kobieta luksusowa. Serdeczna, dumna, ciesząca się życiem.


Mężczyzna

Typ królewski, lew salonowy, playboy. Jest beztroski, pewny siebie, lubi błyszczeć i popisywać się.


Przyjazne znaki

Baran, Strzelec, Waga, Bliźnięta

Powiedz mi, czego pragniesz