W.G.

Twój doradca duchowy

Wróżka Gabriela

O mnie

O mnieWieczna i niestrudzona badaczka wszelkich tajemnych spraw, zjawisk i rzeczy na ziemi i niebie...
Moje, od najmłodszych lat bardzo często sprawdzające się sny i przeczucia stopniowo uprzytamniały mi, że odziedziczyłam zdolności po mojej prababce Cygance według przekazów rodzinnych obdarzonej darem jasnowidzenia.

Od wielu lat zajmuję się zgłębianiem wiedzy wróżbiarskiej - Tarot, Karty Klasyczne, Przesłania Anielskie, Runy i Oczyszczania Duszy. Moje czytanie kart jest głębokie i intuicyjne, zawsze szczerze mówię to, co w nich zobaczę.

Proszę mnie pytać o relacje miłosne, partnerskie, towarzyskie, rodzinne, sprawy finansowe, zawodowe itp...

Wróżbę wysyłam Państwu drogą mailową jeszcze tego samego dnia.
Pasja do wróżbiarstwa

W swojej pracy posługuję się kilkoma metodami dywinacyjnymi. Dlaczego w niniejszym opisie skupiam się na kartach Tarota? Tarot de la nuit jest najbliższy mojemu sercu pomaga mi jasnomyslec przekazując informacje w nich Posiadam 2 dodatkowe karty ,ktora jedna z nich tarot np.nie odpowie,a druga...przekonacie sie sami. Później pojawiły się w moim życiu karty klasyczne-podstawowe swojej codziennej pracy wspomagam się również numerologią, runami i przesłaniem kart anielskich. Osoby, którym pomogłam uważają mnie za profesjonalną wróżkę i doświadczonego doradcę życiowego. Sama siebie nigdy nie oceniam.

Za pomocą moich kart, wykorzystując umiejętności i ogromną intuicję spełniam swoje powołanie, czyli pomagam ludziom, w szerokim tego słowa znaczeniu. Chciałabym pomóc i Państwu.

Odpowiadam na niemal każde pytanie i poruszam najważniejsze dziedziny życia, tj.: uczucia, zdrowie, finanse, praca i kariera. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, podpowiedzi jak rozwiązać swoje problemy i duchowego wsparcia, zapraszam do kontaktu ze mną.

Powiedz mi czego pragniesz